Kontakta oss

Skogströms Åkeri AB

Videgatan 1
342 30 ALVESTA

Bokning
Tel: 0472-162 30

Tel: 0472-162 30
Fax: 0472-162 39

bokning@skogstromsakeriab.se

Org nr. 556665-6228
Företagets säte: Alvesta


Om inget annat avtallats så gäller
Alltrans 2007 för våra transportuppdrag.

Johan
Trafik-& arbetsledning
0472-162 32
johan@skogstomsakeriab.se

Henrik
Trafik-& arbetsledning
0472-162 33
henrik@skogstromsakeriab.se

Rickard
Trafik & Arbetsledning
0472-162 36
rickard@skogstromsakeriab.se

Jocke
Fordon
(Trafik-& arbetsledning)
0472-162 32
jocke@skogstromsakeriab.se

Ann-Christin
Ekonomi & löner
0472-162 35
ann-christin@skogstromsakeriab.se

Johanna
Löner, avräkningar & fakturering
0472-162 35
johanna@skogststromsakeriab.se

Ledning
Steen Skogström
VD
0472-162 30